Služby

CST – Kraniosakrální terapie

Velmi jemná a účinná metoda, která pomáhá rozpustit blokády, napětí a traumata uložená ve tkáních. Během ošetření se používá doteku rukou pro vnímání různých kraniosakrálních rytmů a jemnými technikami se podpoří jejich harmonické plynutí, a tím celkové uvolnění těla a mysli. Klient se často dostává do stavu hluboké relaxace a tělo tak regeneruje své energetické zdroje.

Klasická regenerační a relaxační masáž

Během masáže dochází k uvolnění masírovaného svalstva, odstranění ztuhlosti, bolestí, ale i k celkové relaxaci a duševní pohodě masírovaného.

Hot stones – masáž lávovými kameny

Jedná se o exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku.  Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.

Shiatsu – japonské umění léčivých dotyků

Představuje komplexní metodu ošetření, vycházející z tradičního lékařství Dálného východu. Jemným, hloubkovým tlakem podél energetických drah upravuje shiatsu proudění energie a podporuje tak fyzickou a duševní rovnováhu a tím i samoléčení organismu.

Dornova metoda

Dornova metoda vyrovnává statiku těla, může pomoci u různých potíží a bolestí pohybového aparátu, jako jsou bolesti zad, kyčlí, kolen, tenisový loket, skolióza, rozdílná délka dolních končetin (pokud se nejedná o vrozenou vadu). Dornova metoda je jemná manuální terapie, při které se klouby a obratle pacienta na milimetr přesně uvedou do správné polohy. Současně se tím otevřou brány energie, které mohou v člověku lépe proudit. Dornova metoda je jemná manuální terapie, při které se klouby a obratle pacienta na milimetr přesně uvedou do správné polohy. Současně se tím otevřou brány energie, které mohou v člověku lépe proudit.

Po ošetření se celá terapie může doplnit takzvanou Breussovou masáží, a tím prohloubit uvolnění celého těla.

Havajská masáž Lomi Lomi

Je označována za perlu mezi masážemi, má přezdívku Loving Hand (laskavé ruce) plynulé, měkké i hluboké techniky jsou vykonávány nejen prsty a dlaněmi ale především předloktími a lokty. Ve spojení s vůní aromatických olejů má vysoký terapeutický a relaxační účinek.